نمایش نوار ابزار

زندگی نامه دکتر نوذر قنبری

پنج‌شنبه 7 ژانویه 2016

زندگی نامه دکتر نوذر قنبری


زندگینامه دکتر نوذر قنبری

دکتر نوذر قنبری، (متولد ۱۳۵۱ در کرمانشاه، ایران)، اقتصاددان و

متخصص (PH.D) برنامه‌ریزی شهری و روستایی است.

ملیت : ایرانی

احزاب سیاسی : مستقل

حرفه : استادیار دانشگاه آزاد اسلامی

دین : اسلام

مذهب : شیعه

شرح مختصر زندگی نامه دکتر نوذر قنبری

دکتر نوذر قنبری در خانواده اصیل و مذهبی در روستاي پيركاشان بخش بيلوار شهرستان كرمانشاه متولد شد، تحصیلات خود را در مقطع ابتدایی و راهنمایی در مدارس منطقه بیلوار سپری نمود. عدم وجود دبیرستان در مناطق روستایی باعث شد تا ایشان تحصیلات دوره دبیرستان خود را در رشته علوم انسانی از سال ۱۳۶۵تا ۱۳۶۷به صورت غیرحضوری و متفرقه در این منطقه روستایی به اتمام برساند.

دغدغه توسعه مناطق محروم شهری و روستایی و توسعه منطقه‌ای باعث شد، تا نامبرده تحصیلات دانشگاهی خود را در زمینه ((توسعه شهری و روستایی)) انتخاب کند.

وی مدارک دانشگاهی خود را به ترتیب کارشناسی (سال ۱۳۷۴)، کارشناسی ارشد (سال ۱۳۷۷) و دکتری تخصصی (PH.D) خود را در (سال ۱۳۸۳) در رشته برنامه‌ریزی شهری و روستایی دریافت نمود.

وی فعالیت شغلی خود را در ابتدا به عنوان کارشناس در دفتر مطالعات منطقه‌ای بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان کرمانشاه آغاز و سپس در مدت ۴سال ریاست دفتر فنی و مطالعات منطقه‌ای این نهاد انقلابی را عهده‌دار شد و در طول این مدت مسئولیت ((مدیریت فنی طرح‌های سازماندهی فضاها و سکونت‌گاه‌های روستایی استان کرمانشاه)) را نیز عهده‌دار بود.

تهیه طرح‌های هادی روستایی برای روستاهای استان کرمانشاه از دیگر تجارب و فعالیت‌های نامبرده در این ارگان انقلابی بود.

دکتر نوذر قنبری از ابتدای سال ۱۳۸۲با راه‌اندازی رشته جغرافیا و برنامه‌ریزی شهری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه فعالیت‌های رسمی خود را به عنوان عضو هیأت علمی این دانشگاه و مدیر گروه رشته برنامه‌ریزی شهری آغاز نمود و تاکنون در این دانشگاه مسئولیت اجرایی نظیر؛ مدیر گروه جغرافیا و برنامه‌ریزی شهری، مدیر گروه مدیریت جهانگردی، رئیس دانشکده فنی مهندسی، معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه، دبیر منطقه ۱۱دانشگاه آزاد اسلامی شامل استان‌های (کرمانشاه و کردستان و ایلام)، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه و دبیر هیأت امنای استان را عهده‌دار بوده‌اند.

وی هم‌اکنون استادیار پایه ۱۷گروه برنامه‌ریزی شهری این دانشگاه است.

در این لینک با رزومه ی کاری دکتر نوذر قنبری به طور کامل آشنا شوید.

معرفی کوتاهی بود از زندگی نامه دکتر نوذر قنبری استاد دانشگاه و اقتصاددان شهری و روستایی